Vítejte ve 4. třídě

Vyučující: Mgr. Marie Fidrmucová

mailto:fidrma@seznam.cz

Kroužek míčových her bude každé sudé pondělí od 13:15 do 14:00.

BARVY PODZIMU

Žluté pondělí

Zelené úterý

Červená středa

Hnědý čtvrtek

Oranžový pátek

24. října se jedeme podívat do okresního archívu v Rajhradě na výstavu ke 100. výročí vzniku naší republiky.

26. října nás čeká prohlídka židlochovické hasičské stanice.

13. listopadu pojedeme do brněnské hvězdárny.

Tajemství gravitace: Po stopách Alberta Einsteina

Naše práce

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že děti na některé školní akce jezdí i hromadnou dopravou, bylo by vhodné, abyste jim zařídili průkazky IDS JMK.Děti sice mají nárok na poloviční jízdné do 15 let, ale od 10. roku slevu získají jen na základě předložení této průkazky. Jinak musí zaplatit plné jízdné.

Při výdeji průkazky cestující do 15 let předloží svou průkazkovou fotografii, rodný list nebo jakýkoliv (oficiální) průkaz ověřený razítkem vydavatele, který obsahuje jeho fotografii, jméno a příjmení a datum narození. Zakoupená průkazka platí až do dosažení věku 15 let.

dopravni-autobus

Angličtinu si mohou děti procvičovat i doma. Mohou opakovat slovíčka, procvičovat učivo i hrát hry.