Vítejte ve 4. třídě                     deti

Vyučující: Mgr. Marie Fidrmucová

mailto:fidrma@seznam.cz

• 16. – 20. října proběhne Týden v barvách podzimu: po – červené oblečení, út – zelené, st – žluté, čt – hnědé, pá – oranžové

ČERVENÉ pondělí

ŽLUTÁ středa

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že děti na některé školní akce jezdí i hromadnou dopravou, bylo by vhodné, abyste jim zařídili průkazky IDS JMK.Děti sice mají nárok na poloviční jízdné do 15 let, ale od 10. roku slevu získají jen na základě předložení této průkazky. Jinak musí zaplatit plné jízdné.

Při výdeji průkazky cestující do 15 let předloží svou průkazkovou fotografii, rodný list nebo jakýkoliv (oficiální) průkaz ověřený razítkem vydavatele, který obsahuje jeho fotografii, jméno a příjmení a datum narození. Zakoupená průkazka platí až do dosažení věku 15 let.

dopravni-autobus

Angličtinu si mohou děti procvičovat i doma. Mohou opakovat slovíčka, procvičovat učivo i hrát hry.