Vítejte ve 4. třídě                     deti

Zmijozel, Mrzimor, Havraspár, Nebelvír

Skládání závěrečných kouzelnických zkoušek

ŠKOLNÍ VÝLET do DINOPARKU

Karel IV. byl vážně borec a my o něm víme skoro všechno.

V rámci projektu Ovoce do škol nás navštívili propagátoři zdravé výživy. Mimo jiné jsme si i pochutnali a zatančili.

30. dubna jsme sice žádnou čarodějnici neupálili, ale užili jsme si Školu čar a kouzel o to více. Blahopřejeme všem, kteří absolvovali ve zdraví závod v letu na koštěti či se účastnili soutěží o nejúžasnějšího čarodějného mazlíka nebo Miss Čarodějnice.

Máme vlastního prezidenta naší třídy. V demokratických volbách zvítězila Anička.

Byli jsme na výstavě módy

Vítejte v PRAVĚKU

Napadl sníh

NAŠE PRÁCE

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že děti na některé školní akce jezdí i hromadnou dopravou, bylo by vhodné, abyste jim zařídili průkazky IDS JMK.Děti sice mají nárok na poloviční jízdné do 15 let, ale od 10. roku slevu získají jen na základě předložení této průkazky. Jinak musí zaplatit plné jízdné.

Při výdeji průkazky cestující do 15 let předloží svou průkazkovou fotografii, rodný list nebo jakýkoliv (oficiální) průkaz ověřený razítkem vydavatele, který obsahuje jeho fotografii, jméno a příjmení a datum narození. Zakoupená průkazka platí až do dosažení věku 15 let.

dopravni-autobus

Angličtinu si mohou děti procvičovat i doma. Mohou opakovat slovíčka, procvičovat učivo i hrát hry.