3. ročník


   VÍTEJTE  V  NOVÉM  ŠKOLNÍM  ROCE  !

 

Třídní uč.:   Alena Krátká                   al.kratka68@seznam.cz

 

                                                                                Týden  v  barvách  podzimu  16.  –  20. 10.

                     pondělí  –  červená          úterý  –  zelená          středa  –  žlutá

                                       čtvrtek  –  hnědá          pátek  –  oranžová

Ve  čtvrtek  7. 9.  bude  zahájen  PLAVECKÝ  VÝCVIK.  Bude  probíhat  vždy  ve  čtvrtek  od  8.00  hod.,  sraz  v  7.30  ve  škole.  S  sebou  plavky,  ručník,  hřeben,  děvčata  (mohou  i  chlapci)  koupací  čepice,  popř.  gumička  do  vlasů.

Náhradní  termíny  plavání:  pondělí  25. 9.  a  23. 10. 2017

Pokud  se  dítě  nemůže  zúčastnit  plaveckého  výcviku  ze  zdravotních  důvodů,  je  třeba  doložit  lékařské  potvrzení.

 

 

ROZVRH   HODIN

                1.                2.                3.                4.                 5. 
     Pondělí            Č   J              PRV             M             H   V             A  J
     Úterý            Č   J              Č   J                         V   V             PRV
      Středa            Č   J              Č   J             M             P   V             A  J
      Čtvrtek            T   V              T   V             Č   J             M              PRV
      Pátek            Č   J               Č   J             M             A  J  

 

       

Seznam  žáků  3. tř.  2017-18

  1.    Bádrová  Monika                                             11.     Kršková  Barbora
  2.    Böhm  Otto                                                        12.     Marschal  Tomáš
  3.    Cechmeisterová  Monika                             13.     Melo  Jan
  4.    Hanušová  Agáta                                             14.     Popela  Adam
  5.    Havelková  Eliška                                            15.     Strouhal  Daniel
  6.    Chmelař  Antonín                                            16.     Svobodová  Sofie
  7.    Chmelnyckyj  David                                        17.     Šiller  Štěpán
  8.    Jakubíčková  Šárka                                        18.     Štelcl  Ondřej
  9.    Kopřiva  Jan                                                      19.     Vahalová  Vanesa
  10.    Kouřil  Matyáš                                                   20.     Vašíčková  Tereza

 

 

 

 

 

 

 

 

Seznam žáků 3. tř. 2017-18
Filename : seznam-zaku-3-tr-2017-18.docx (12 KB)
Titulek :