dsc00831 dsc00832 dsc00833 dsc00836

Třídní uč.:   Alena Krátká                     al.kratka68@seznam.cz

ROZVRH   HODIN

1.                2.                3.                4.                 5.
     Pondělí            Č   J              M             Č   J             H   V             kroužek
     Úterý            Č   J              M             PRV              Č   J
      Středa            Č   J              M             P   V             Č   J
      Čtvrtek            T   V            T   V             Č   J             Č   J
      Pátek            Č   J               M             V   V             PRV

Pátek  2. 6.  –  Dětský  den

Projekt  Ovoce  do  škol  –  akce  společnosti  OVOCENTRUM  (proběhlo  30. 11.)  –  děti  se  dozvěděly  spoustu  zajímavostí  o  zelenině  a  ovoci,  některé  si  i  zasoutěžily  a  dostaly  drobné  odměny.  Ale  nejvíc  se  jim  líbil  Mrkvoun:

Pondělí  5. 12.  –  Čertovská  škola

dsc00088

Čtvrtek  8. 12.  –  vánoční  dílny  pro  děti  a  rodiče

Návštěva  zábavního  centra  BRUNO

INFORMACE   RODIČŮM

Ve  čtvrtek  do  tělesné  výchovy  cvičební  úbor:  tepláky,  tričko  (popř.  mikina),  sportovní  obuv  (cvičky  nebo  tenisky)  do  tělocvičny  –  vše  do  tašky  na  převlečení  (zůstane  v  šatně).  V  případě  příznivého  počasí  sportovní  obuv  na  hřiště.

Domácí  úkoly  mají  děti  vyznačeny  v  příslušném  sešitu  nebo  učebnici.

Naše  škola  sbírá  víčka  z  PET  lahví  na  charitativní  účely.

SEZNAM   ŽÁKŮ

1.    Ampapová  Julie